Nizami Eğitim:

SADAT Savunma hizmet verilen ülkelerin Kara, Deniz ve Hava Kuvvetlerinin tek er ve tek silahtan en üst seviye birliğine kadar nizami askeri eğitici eğitimi ve son kullanıcı eğitimini yaptırır. 

Gayri Nizami Eğitim:

SADAT Savunma hizmet verilen ülkelerin topyekûn savunma organizasyonu ihtiyacı olarak ortaya çıkacak Gayri Nizami Harp teşkilatlanması ve bu teşkilatın unsurlarının pusu, baskın, yol kapaması, tahrip, sabotaj ve kurtarma-kaçırma harekâtı ile bu harekata karşı koyma faaliyetlerinin eğitimini verir.

Özel Harekât Eğitimi:

SADAT Savunma hizmet verilen ülkelerin Kara, Deniz ve Hava harekât alanlarında Nizami, Gayri Nizami, Özel ve her türlü harekatta görev yapacak personeline üstün yetenekler kazandırma eğitimini paket programlar olarak verir.

EĞİTİCİ PERSONEL NİTELİKLERİ

SADAT Savunma'nın Eğitim Hizmetleri;
Silahlı Kuvvetlerin Kara, Deniz ve Hava Kuvvetleri ile Jandarma Genel Komutanlığa ait düzenli birliklerde başarılı hizmetlerinden sonra, seçilerek tabi tutuldukları, savaş beden eğitimi, komando, paraşut, gayri nizami harp, su altı tahrip ve savunma, dalgıç ve balık adam kurslarından sonra kazandıkları ilave yetenekleri ile,

 1. Özel kuvvetler
 2. Su Altı Tahrip ve Su Altı savunma birlikleri
 3. Terörle mücadele görevi yapan iç güvenlik birliklerinde fiilen ve aktif olarak hizmet yapmış
 4. Kendileri gibi özel personelin yetiştirilmesinde eğitici görevleri üslenmiş
 5. Yurt içi ve yurt dışı müşterek ve birleşik özel kuvvet tatbikatlarına iştirak etmiş

Silahlı kuvvetlerde uzun yıllar subay veya astsubay olarak başarılı hizmeti müteakip emekli olmuş, TSK'nın disiplini özümsemiş ve geleneklerini şahsında mecz etmiş, olağanüstü yeteneklere sahip özel personel tarafından verilmektedir.


1) Hizmet İçi Eğitim

SADAT Savunma tarafından, T.C. Emniyet Teşkilatından emekli 1. Sınıf emniyet müdürlerinden ve emekli jandarma personelinden teşkil edilen ehil ekiplerle; 
 1. İstihbarat,
 2. Terörle Mücadele,
 3. Patlayıcı Madde ve Bomba İmha,
 4. Kriminal,
 5. Olay Yeri inceleme,
 6. Kaçakçılıkla ve Organize Suçlarla Mücadele,
 7. Trafik,
 8. Pasaport,
 9. Arşiv ve Dokümantasyon,
 10. VIP, Koruma Hizmetleri,
konu ve branşlarında eğitim hizmetleri verir.
 
2) Polis Yetiştirme
 
SADAT Savunma; T.C. Emniyet Teşkilatının her türlü eğitim müesseselerinde eğitici ve idareci olarak görev yaptıktan sonra emekli olmuş, 1. Sınıf Emniyet Müdürlerinden oluşan ehil ekipler vasıtası ile Emniyet Teşkilatının reorganizasyonunu gerçekleştirebilir. Yine ehil eğitici, idareci ve danışmanlar eliyle, Emniyet Teşkilatı için; 
 1. Polis Akademileri,
 2. Polis Meslek Yüksek Okulları,
 3. Polis Kolejleri,
 4. Polis Eğitim Merkezleri,
kurarak, bu eğitim müesseselerinin eğitim ve idarecilik hizmetlerini bizzat veya danışman olarak yürütebilir.

Hizmetlerimiz hakkında ve ihtiyaçlarınız ile ilgili detaylı bilgi edinmek için bizimle iletişime geçin...

Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Ürünlerimiz ve Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için tıklayınız.

Whatsapp İletişim Hattı