Ürünlerimiz

ASKERİ LOJİSTİK SİSTEMLER

SADAT Savunma tarafından tasarlan lojistik sistemler, gelişmiş silahlı kuvvetler tarafından da kullanılan; hızlı harekete geçme ve mobilize olabilme gerekliliği, eğitim / tatbikatların başarısının arttırılması ve yapılabilecek olası operasyonların başarısına ciddi ölçüde katkı sağlamaya dönük bir çalışmadır.

Bu konseptin temel amacı; kışlaların konuşlu olduğu yerden operasyon bölgesine askeri güç ile birlikte lojistik ihtiyaçların da aynı hızda aktarılması ihtiyacının giderilmesidir.

 

 

 

 

Askeri Lojistik Sistemler Ürün Kataloğu

Askeri Lojistik Sistemler Ürün Kataloğu
Askeri Lojistik Sistemler Ürün Kataloğu (PDF indirmek için tıklayınız)

 

Previous Next

Eğitim simülasyon sistemleri artık tüm gelişmiş ordularda kullanılmaktadır.

SADAT Savunma simülasyon sistemlerine mobilizasyon kazandırma maksadıyla bu tasarımları geliştirmiştir. Geleneksel sistemde eğitim ihtiyacı olan askeri personel Eğitim Merkezine gitmek suretiyle eğitimleri almakta iken bu yeni konseptte eğitim alacak birliğin ayağına Eğitim Merkezi götürülmek suretiyle hem zamandan hem de maliyetten ciddi tasarruf sağlanmaktadır.

Previous Next

SADAT Savunma tarafından geliştirilen Hareketli Poligon sistemleri ile silahlı kuvvetlerin konuş yerlerinin çok ve farklı bölgelerde olması sebebiyle ihtiyaç duyulan bölgeye araç üzerinde ulaştırılması suretiyle hem inşaat maliyetleri ortadan kaldırılmış hem de eğitim standardı yükselmiş olmaktadır.

Hareketli Poligon sistemleri düşük maliyetli ve taşınabilir olması sebebi ile birliklerin eğitim ihtiyacını yüksek verimlilikle karşılayabilmektedir. İhtiyaç duyulduğunda modüler yapısı dolasıyla rahatlıkla başka bir yere taşınabilecek şekilde tasarlanmıştır.